Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Nasza firma

Nasz skład znajduje się na Łodzi przy ulicy Szczecińskiej 6.

Strefa działania

Dowozimy węgiel na terenie Łodzi, Zgierza i Aleksandrowa.

Nasz oferta

Oferujemy najlepszej jakości materiały opałowe z dowozem do klienta.

Oferta


Krzesimir

Krzesimir jest najwyższej jakości paliwem stałym produkowanym z węgla kamiennego, przeznaczonym do produkcji energii cieplnej w niskoemisyjnych kotłach retortowych z automatycznym podajnikiem ślimakowym.
Ekogroszek ten uzyskany jest z wyselekcjowanego węgla kamiennego w tym z najlepszych polskich kopalni na Górnym Śląsku. Główną zaletą ekogroszku Krzesimir jest wysoka kaloryczność i stosunkowo mała zawartość popiołu.
Krzesimir produkowany jest z surowca, który poddany jest procesowi płukania w ciężkiej cieczy. Kąpiel taka eliminuje z węgla zanieczyszczenia typu kamień. Kolejny etap produkcji to kruszenie i sortowanie. W procesie tym węgiel uzyskuje odpowiednią granulację tj. 8-25 mm. Podwójny proces sortowania eliminuje z ekogroszku niepożądane frakcje typu miał i nadziarno.

Parametry jakościowe:
Wartość opałowa (Q) około 27 MJG/kg
Zawartość popiołu (A) około 6%
Zawartość siarki (S) około 0,45%
Temperatura mięknięcia popiołu min 1200 C
Uziarnienie (RI) 8-25mm


Eco Power

Eco Power jest paliwem stałym produkowanym z węgla kamiennego, przeznaczonym do produkcji energii cieplnej w nisko emisyjnych kotłach retortowych z automatycznym podajnikiem ślimakowym. Ekogroszek ten uzyskany jest z wyselekcjonowanego węgla kamiennego o niskiej zawartości siarki.
Eco Power produkowany jest z węgla o granulacji 13-50 mm. W kopalni surowiec ten poddany jest procesowi płukania w ciężkiej cieczy. Kąpiel taka eliminuje z węgla zanieczyszczenia typu kamień. Kolejny etap produkcji to kruszenie i sortowanie. W trakcie procesu pakowania ekogroszek powstały w fazie pierwszego sortowania poddawany jest sortowaniu ostatecznemu, które odbywa się w zadaszonej hali produkcyjnej. Taki proces produkcyjny gwarantuje wyeliminowanie niepożądanych frakcji typu miał lub nadziarno.
Strona internetowa: www.ecopower.bartergaz.pl

Parametry jakościowe:
Wartość opałowa (Q)około 24 MJG/kg
Zawartość popiołu (A) około 9%
Zawartość siarki (S)około 0,45%
Spiekalność (RI) max 3
Uziarnienie (RI) 8-25mm


Orzech

Orzech jest paliwem stałym produkowanym z węgla kamiennego, przeznaczonym do produkcji energii cieplnej we wszystkich piecach zasypowych. Paliwo to uzyskane jest z wyselekcjonowanego węgla kamiennego o niskiej zawartości siarki.
Orzech to węgiel o granulacji 50-100 mm. W kopalni surowiec ten poddany jest procesowi płukania w ciężkiej cieczy. Kąpiel taka eliminuje z węgla zanieczyszczenia typu kamień.

Parametry jakościowe:
Wartość opałowa (Q) około 24 MJ/kg
Zawartość popiołu (A)około 9%
Zawartość siarki (S) około 0,45%
Spiekalność (RI)max 3
Uziarnienie (RI) 50-90mm


Pellet

Pellet jest drzewnym biopaliwem stałym przeznaczonym do spalania w nowoczesnych kotłach, kominkach oraz palnikach w celu wytworzenia energii cieplnej do potrzeb grzewczych. Zakres jego stosowania jest szeroki: ogrzewanie domków jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych, magazynów, hal przemysłowych oraz innych obiektów, które potrzebują energii cieplnej.

Parametry jakościowe:
Średnica 8 mm
Wilgotność około 7%
Wartość opałowa 18 kj/kg
Zawartość popiołu około 1%


Groszek

Groszek jest paliwem stałym produkowanym z węgla kamiennego, przeznaczonym do produkcji energii cieplnej w piecach zasypowych. Paliwo to uzyskane jest z wyselekcjonowanego węgla kamiennego.
Charakteryzuje się niską zawartością popiołu i siarki, wysoką wartość opałową.

Parametry jakościowe:
Wartość opałowa (Q) około 24 MJG/kg
Zawartość popiołu (A) około 9%
Zawartość siarki (S) około 0,45%
Spiekalność (RI) max 3
Uziarnienie (RI) 30-50mm

Copyright © 2013- U Górnika | Designed by Free CSS Templates | Darmowe Szablony